Maataloustarvikkeet

Valtakunnallinen myyntipalvelu

020 510 8580

Itä-Uusimaa | Porvoo

Ilkka Lampinen

Myynti • maataloustarvikkeet
Också på svenska
040 357 2600
ilkka.lampinen@wihuri.fi

Kymenlaakso | Kouvola

Nora Sipilä

Myynti • maataloustarvikkeet
040 573 0358
nora.sipila@wihuri.fi

Länsi-Uusimaa, Kanta-Häme | Riihimäki

Ida Laine

Tuotepäällikkö • kasvinsuojeluaineet
Myynti • maataloustarvikkeet
040 655 0852
ida.laine@wihuri.fi

Satakunta | Pori

Salla Kopo

Myynti • maataloustarvikkeet
040 558 9367
salla.kopo@wihuri.fi

Varsinais-Suomi | Lieto

Mikko Kauppi

Myynti • maataloustarvikkeet
040 5579451
mikko.kauppi@wihuri.fi

Varsinais-Suomi | Salo

Markus Junnila

Tuotepäällikkö • lannoitteet, siemenet, polttoaineet ja paalaustarvikkeet, Myynti • maataloustarvikkeet
040 753 2673
markus.junnila@wihuri.fi

Myynnin tukitoiminnot:

Vesa Tyykilä

Myyntijohtaja • maataloustarvikkeet
044 770 5271
vesa.tyykila@wihuri.fi

Emmi-Kaisa Tirronen

Tuoteassistentti
040 655 2093
emmi.tirronen@wihuri.fi