Ympäristönhoitokoneet

Valtuutetut sopimushuoltopisteet

Kuopio

Asentajankuja 4
70900 Toivala
Sijainti kartalla
Avoinna: ma-pe klo 8-16

Myynti:

Jukka Nirkkonen

Aluemyyntipäällikkö • golf & ympäristönhoito
040 515 2926
jukka.nirkkonen@wihuri.fi

Varaosat ja huolto:

Timo Kähkönen

Varaosamyyjä
020 510 8408
timo.kahkonen@wihuri.fi

Kouvola

Kaupinkatu 28
45130 Kouvola
Sijainti kartalla
Avoinna: ma-pe klo 8-16

Myynti:

Jukka Nirkkonen

Aluemyyntipäällikkö • golf & ympäristönhoito
040 515 2926
jukka.nirkkonen@wihuri.fi

Varaosat ja huolto:

Veli-Matti Sipilä

Työnjohto
040 194 4259
veli-matti.sipila@wihuri.fi

Heikki Kettunen

Varaosamyynti
020 510 8405
heikki.kettunen@wihuri.fi

Mikkeli

Ketunniementie 11
50100 Mikkeli
Sijainti kartalla
Avoinna: ma-pe klo 8-16

Myynti:

Jukka Nirkkonen

Aluemyyntipäällikkö • golf & ympäristönhoito
040 515 2926
jukka.nirkkonen@wihuri.fi

Jukka Särkkä

Myynti • ympäristönhoito
040 046 9635
jukka.sarkka@wihuri.fi

Kempele

Akselikuja 2
90440 Kempele
Avoinna: ma-pe klo 8-16

Myynti:

Jukka Nirkkonen

Aluemyyntipäällikkö • golf & ympäristönhoito
040 515 2926
jukka.nirkkonen@wihuri.fi

Mika Pulkkinen

Myynti • ympäristönhoito
040 176 5125
mika.pulkkinen@wihuri.fi

Varaosat ja huolto:

Tommi Määttä

Työnjohto
040 689 0286
tommi.maatta@wihuri.fi

Rita Pelkonen

Varaosamyynti
020 510 8401
rita.pelkonen@wihuri.fi

Riihimäki

Kylänraitti 5
11710 Riihimäki
Sijainti kartalla
Avoinna: ma-pe klo 8-16

Myynti:

Jukka Nirkkonen

Aluemyyntipäällikkö • golf & ympäristönhoito
040 515 2926
jukka.nirkkonen@wihuri.fi

Varaosat ja huolto:

Jouko Toivonen

Työnjohto ja varaosamyynti
040 569 1967
jouko.toivonen@wihuri.fi

Jesse Saviniemi

Varaosamyynti
040 610 7691
jesse.saviniemi@wihuri.fi

Seinäjoki

Laturitie 12
60510 Hyllykallio
Sijainti kartalla
Avoinna: ma-pe klo 8-16

Myynti:

Jukka Nirkkonen

Aluemyyntipäällikkö • golf & ympäristönhoito
040 515 2926
jukka.nirkkonen@wihuri.fi

Varaosat ja huolto:

Olli Lohilahti

Varaosamyynti
020 510 8400
olli.lohilahti@wihuri.fi

Tampere

Tampereentie 444
33880 Lempäälä
Sijainti kartalla
Avoinna: ma-pe klo 8-16

Myynti:

Pasi Eronen

Myynti • ympäristönhoito
040 846 4746
pasi.eronen@wihuri.fi

Varaosat ja huolto:

Jerno Peräjoki

Työnjohto
040 359 3749
jerno.perajoki@wihuri.fi

Konsta Nieminen

Varaosamyynti
020 510 8389
konsta.nieminen@wihuri.fi

Turku

Vakiotie 4
21420 Lieto
Sijainti kartalla
Avoinna: ma-pe klo 7:30-16
Korjaamo:
Eteläkaari 10
21410 Lieto
Sijainti kartalla
Avoinna: ma-pe klo 7:30-16
Betjäning på svenska, kontakta Vesa Aalto +358406102123 / vesa.aalto@wihuri.fi

Myynti:

Vesa Aalto

Aluemyyntipäällikkö • ympäristönhoito
040 610 2123
vesa.aalto@wihuri.fi

Johan Seikola

Myynti • ympäristönhoito
040 131 7432
johan.seikola@wihuri.fi

Varaosat ja huolto:

Niko Mäkinen

Työnjohto
040 621 4706
niko.makinen@wihuri.fi

Markku Vuolukka

Varaosamyynti
020 510 8411
markku.vuolukka@wihuri.fi

Vaasa

Karhunpolku 4
65520 Helsingby
Sijainti kartalla
Avoinna: ma-pe klo 8-16

Myynti:

Jukka Nirkkonen

Aluemyyntipäällikkö • golf & ympäristönhoito
040 515 2926
jukka.nirkkonen@wihuri.fi

Varaosat ja huolto:

Ken Kronqvist

Varaosamyynti
020 510 8398
ken.kronqvist@wihuri.fi

Vantaa

Pyhtäänkorventie 4
01530 Vantaa
Sijainti kartalla
Avoinna: ma-pe klo 8-16

Myynti:

Timo Perämäki

Myynti • ympäristönhoito
040 128 0683
timo.peramaki@wihuri.fi

Varaosat & huolto:

Akseli Karri

Varaosamyynti
040 482 0923
akseli.karri@wihuri.fi

Myynnin tukitoiminnot:

Teemu Häkkinen

Myynti, myyntipäällikkö • ympäristönhoito, golf
044 272 0176
teemu.hakkinen@wihuri.fi

Mikko Semitchev

Tuotepäällikkö • ympäristönhoito, golf
040 141 7735
mikko.semitchev@wihuri.fi

Kuluttajatuotteiden jälleenmyyntisopimukset:

Jukka Nirkkonen

Aluemyyntipäällikkö • golf & ympäristönhoito
040 515 2926
jukka.nirkkonen@wihuri.fi

Vesa Aalto

Aluemyyntipäällikkö • ympäristönhoito
040 610 2123
vesa.aalto@wihuri.fi

Jälkimarkkinoinnin tukitoiminnot

Jan Kivimäki

Tekninen tuki • ympäristönhoito, golf
040 611 7329
jan.kivimaki@wihuri.fi

Anssi Lahtinen

Tuotepäällikkö • varaosat
040 152 6289
anssi.lahtinen@wihuri.fi

Seppo Leppänen

Huoltopäällikkö • Golf & Turf, takuut
040 630 4643
seppo.leppanen@wihuri.fi